Godišnji skup Hrvatskog etnološkog društva 2020: Etnografska istraživanja na tržištu

Godišnji skup Hrvatskog etnološkog društva 2020: Etnografska istraživanja na tržištu

  • Post by:
  • 29/10/2020
  • Comments off

Godišnji skup Hrvatskog etnološkog društva održan je u online formatu 4. i 5. studenoga 2020. godine u organizaciji HED-a i Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.

Ovogodišnji međunarodni skup zamišljen je kao razmjena ideja, znanja i iskustava iz područja primjene etnografskih istraživanja i kulturnoantropoloških pristupa u analizi i rješavanju praktičnih problema u gospodarskom, javnom i civilnom sektoru. Skup je okupio međunarodne i domaće predavače koji su podijelili svoja iskustva u primjeni takvih znanja i vještina u raznorodnim kolaborativnim (ne-akademskim) projektima. 

Više o predavačima i izlaganjima možete pročitati u knjižici s programom skupa i sažecima.

Galerija: