Ideš dalje! Skup diplomiranih etnologa i kulturnih antropologa

Ideš dalje! Skup diplomiranih etnologa i kulturnih antropologa

  • Post by:
  • 22/10/2020
  • Comments off

Peti po redu Ideš dalje! Skup diplomiranih etnologa i kulturnih antropologa održan je u Zadru (Novi kampus), 16. i 17. listopada 2020. godine. Ovaj bijenalni strukovni skup okuplja novodiplomirane etnologe i kulturne antropologe kako bi predstavili svoje zapažene diplomske radove. Skup je nastao na inicijativu Hrvatskog etnološkog društva, a na njemu sudjeluju mladi kolege s dvaju odsjeka: Odjela za etnologiju i antropologiju Sveučilišta u Zadru i Odsjeka za etnologiju i kulturnu antropologiju Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Cilj skupa je omogućiti novodiplomiranim etnolozima i kulturnim antropolozima da se na samom početku svoje profesionalne karijere predstave svojim starijim kolegama i nastavnicima obaju sveučilišta, a ujedno studentima, koji tek trebaju diplomirati, daju uvid u izradu kvalitetnog diplomskog rada.

 

Program ovogodišnjeg skupa i sažeci izlaganja nalaze se na poveznici.

Galerija:

Kategorije:Novosti, Skupovi